Doğanlar Subaru Yetkili Servis

İstanbul Subaru Servisleri türkiyenin her yerinde olduğunu gibi istanbuldada subaru yetkili servisleri vardır Topkapı Subaru Servisi Doğanlar otomotiv olarak uzun yıllardır bayilik hizmeti vermektedir

Muayene Öncesi Gerekenler

Randevu Almak
Araç Borç Durumu Kontrol Etmek
Egzoz Gaz Emisyon Ölçümü
Gerekli Belgeler

Sıkça Sorulan Sorular

İstasyonlarımızda araç muayenesi yapılırken, ruhsat sahibi olması şartı aranmamaktadır. Aracınızı siz ya da farklı bir kişi istasyonlarımıza götürerek muayene ettirebilir. Ancak, muayene bittikten sonra yalnızca aracı getiren kişiye araç teslimi yapılmaktadır.
Not: Muayeneye getireceğiniz araç size ait değil ise bu konudaki esaslara uyunuz.

Aracınızın son muayene geçerlilik tarihi gelmeden de istasyonlarımıza gelerek araç muayene işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aracınızın bir sonraki muayene tarihi, muayeneye gelmiş olduğunuz tarih üzerinden hesaplanır ve ruhsatınıza işlenir. Örnek olarak, 28 Şubata kadar araç muayene süreniz olduğu halde 18 Ocak tarihinde aracınızı muayeneye getirecek olursanız ve aracınız muayeneden geçer ise, bir sonraki muayene süreniz aracınız periyodu çerçevesinde 18 Ocak olarak değerlendirilir.

Periyodik muayenelerde cam filmi, camlar: sonradan boyanmış ve camlar: film yapıştırılmış kusur teksti ile “hafif kusur” olarak değerlendirilmektedir. Hafif kusurlu araçların başka bir ağır kusuru bulunmadığı sürece muayeneleri onaylanmaktadır. Cam filmi muayenenin yapılmasına engel değildir.

Araç üzerinde plakanın olmaması; ağır kusur olarak değerlendirilir. Fakat traktörler için çift / tek plaka olabilir. Ancak nakil, yeni kayıt, yeniden trafiğe çıkarma, icra satışı ve çalıntı-buluntu (evrakla ispatlanması gerekli) olduğu takdirde de plaka kusuru verilmemektedir.

Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçiniz