Doğanlar Subaru Yetkili Servis

İstanbul Subaru Servisleri türkiyenin her yerinde olduğunu gibi istanbuldada subaru yetkili servisleri vardır Topkapı Subaru Servisi Doğanlar otomotiv olarak uzun yıllardır bayilik hizmeti vermektedir

Kaporta Boya Kontrolleri

Doğanlar Otomotiv gelen özellik ile lüks segment araçlarda en çok sorulan bir husustu bu. Araçta boya var mı ? Değişen var mı ? Nasıl anlaşır gibi sorular sürekli gelen ve merak edilen hususlar. Bu zamana kadar özellik ile lüks segment araçlarda kaporta boya aksamında olabilecek olan değişen veya boyalı parçaların gizlenmek istenmesi oto ekspertiz sektörünü oluşturdu. Artık bir sektör haline gelen Doğanlar Otomotiv de detaylı olarak gizlenmek istenen birçok hile ortaya çıkarıldı.
Hilelin bol olduğu 2.el araçlarda en önemli unsur dediğimiz gibi kaporta boya. Kaporta boya nın ne durumda olduğunu ve durumuna göre de değer kayıplarını araştırmazsanız ciddi anlamda maddi zarar edersiniz. Doğanlar Otomotiv de aracın gerçek kimliği ile tanışırsınız.Art niyetli satıcıların tuzağına düşmeyin. Boya ölçer cihazı elcometer ile sac ile boya arasında ki kalınlığı ölçümleyerek, daha öncesinde kaza yapıp yapmadığını kontrol ediyoruz. Sadece boya ölçer cihazı ile değil ustalık ve tecrübeli personelimiz ile kaporta boya kontrollerin de en iddialıyız.

Sıkça Sorulan Sorular

Ülkemizde olan 2.el araç piyasasında kaporta boya aksamında olan tamir görüp boyanma veya parça değişimi değer kayıplarına sebep oluyor. Bunun kesin nedeni bilinmemek ile beraber bu böyle. Örneğin komple fabrikasyon boyalı bir araç ile sonradan komple boyalı bir araç arasında sınıfına göre değişmekle birlikte ciddi bir değer kaybı yaşanabiliyor. Hal böyle olunca art niyetli satıcılar araçlarında ki boyalı parçaları ve değişen kaporta aksamını gizlemek isteyebiliyor.

Evet. Eğer doğru yöntemler kullanılırsa göçük düzeltmede hiçbir sıkıntı yoktur.

Tam anlamıyla zorunlu olmasada randevu almak sizin iyiliğinize olcaktır.Randevu alırsanız randevu saatinde işlemlerinizi direk gerçekleştirebiliriz.

Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçiniz